Persjendetje,

Persjendetje,

Pershendetje ,jam 20vjecare dhe ekam verejtur para disa diteve ne kafazin e kraharorit afer gjyksit te djathte, sikur koci me mu fry nga mbrenda por kur po e preki seshte as kokerr apo ndonje gjender ,thjesht si enjtje nga mbrenda e brinjes mu ka bo po e vrej ,ju lutem a edini perafersisht per cka bohet fjale ne doktor vizite keto dite do te bej,apo ndoshta zgjerim i muskujve a tendosje apo me muskujt nderbriror ka te beje dicka??Ta ceki se dhimbje tksaj pjese nuk kam por ndenjeher po kam therrje te gjyksit nga dyja anat,qe po me brengosin shume se veshtirsi nfrymemarrje po me bejne dhe ndonjehere dridhje te trupit ne mbrendsi po kam ,por me heret kam vuajtur pak nga frika ankthit.Gjithashtu kam dhimbje koke t forta edhe nga mbrapa edhe t’qafes mbrapa sikur kur don tme keputet ,pom rahatohet veq kur po shtrina me flejt, edhe me shpinden ndonjeher bashk krejt po lidhen ,dhimbje ncdo ane!!Ncdo moment po frigona mos po vuaj nga ajo ose nga kjo ,veq deni sulm nzemer a ntru po tham do ta mar edhe shkova e re ,thjesht po me mposhtin!!Kisha dasht tme ktheni pergjigje t duhur ndokush nese ksi rasti ka pas se valla sjam mir hic,kishit bo sevap!!

         

Një koment për “Persjendetje,”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Pershendetje Anonim…mund te jete ne pyetje ndonje crregullim hormonal. Konsultoje gjinekologun dhe eventualisht edhe kirurgun torakal. Natyrisht qe duhet te qetesoheni e mos u frigo pa ndonje arsye. Konsultohu se pari me mjekun familiar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: