pershndetje

pershndetje

pershndetje
jom tina jom martu qe 2 jav edhe kur kom pas mardhenje mka dal vetem pak gjak edhe tashh kur kom mardhenje kom djegsim edhe nuk kom ashtu knaqesi per te ber sex a mundeni mem ndimu

         

Një koment për “pershndetje”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Me kalimin e kohës zakonisht vjen deri te lirimi gjatë marrëdhenjeve sexuale,dhe tejkalohet ky problem.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: