This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Wed Jul 15 0:50:00 2020 / +0000 GMT

pershndejtjpershndejtj jam nje djal 28 vjeq kam ni shqetsim deshta ta ndaj me ju kam ankth dhe depresion mar ilqe nga psikologu ktu ne gjermani kam ber EGe zemres anliza gjitha mir jan ok po qka pom shqetson me shum kur te shtrihem me flejt mramje sa me zen gjumi kaloni nja 10 min ne gjum me del gjumi sikur me

zihet fryma dhe kam rahje te zemres 1min dhe kalon ju kisha lut te me jepni ni pergjigje ose kush ka pas ksi simptoma prs nga un

 

 


Post date: 2019-01-11 11:47:09
Post date GMT: 2019-01-11 11:47:09
Post modified date: 2019-01-11 11:47:09
Post modified date GMT: 2019-01-11 11:47:09

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com