pershndejtj

pershndejtj

pershndejtj jam nje djal 28 vjeq kam ni shqetsim deshta ta ndaj me ju kam ankth dhe depresion mar ilqe nga psikologu ktu ne gjermani kam ber EGe zemres anliza gjitha mir jan ok po qka pom shqetson me shum kur te shtrihem me flejt mramje sa me zen gjumi kaloni nja 10 min ne gjum me del gjumi sikur me
zihet fryma dhe kam rahje te zemres 1min dhe kalon ju kisha lut te me jepni ni pergjigje ose kush ka pas ksi simptoma prs nga un

         

2 komente për “pershndejtj”

  1. Anonymous says:

    Pershendetje,keto simpotama jon normal tek nje i papun edhe nje qe ska akgivitet fizik,tkisha than bo altivitet fizik krijo shoqni dil bo qa ty tpqlen edhe e she qe ka me tkalu.Suksese

    1. Anonymous says:

      flm per këshillat

Leave a Reply to Anonymous Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: