Pershendtje stafi nukjevet

Pershendtje stafi nukjevet

Pershendtje stafi nukjevet shpresoj tjeni mire jm nje vajze 17 vjece pyetja ime eshte kjo pse pas masturbimit km kam dhimbje ne fund te barkut dhimbje te shpines dhe dicka qe po me shqeteson muajin tetor peiodat me erdhen me date 7 ndersa kte muaj me 1 dy dite pasi masturbova a ka ndikuar masturbimi ms km humbur virgjerine pse me erdhen kaq shpejt gjithmone sa maturboj pak dite para se ato te vijne me vijne me shpesh pse ky crregullim duhet te shpetesohem flmmmmmmmmmm

         

2 komente për “Pershendtje stafi nukjevet”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nuk ka njohuri që masturbimi ndikon ne qregullim të ciklit menstrual,Levizja në data për cikel menstrual deri ne + – shtate dite miren normale,Masturbimi si ju e pershkruani, veshtirë demton himeninDr Premtimi

  2. Anonymous says:

    Shummmm faleminderit ju uroj me te mirat ju jam shummmm mirenjohese

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: