pershendettjje

pershendettjje

pershendettjje jam femer edhe kam pas nje te dashur edhe kur mputhke me preke gjithmon trupin po ka ndodh gjithmon mbi rroba edhe ska zgjat shum tahs i kom ra shum pizhmon qe e kom leju spo ndihem mir ,a mthoni diqka me vazhdu perpara se jom ka bi ndepresion e ceki mardhenje sjom bo po veq mka prek edhe gjith mbi rroba

         

2 komente për “pershendettjje”

  1. MK says:

    Prsh!Mendo te ecesh perpara & te distancohesh nga cdo kujtim apo gje e tija…E mos lejo veten qe te ndikohesh nese papritur nje dite dikush apo diqka te kujton ato skena.Ti thjesht duhet te veprosh & mendosh me maturi & ti japesh vetes motiv qe ai nuk ishte i duhuri dhe ske bere asgje gabim.Nese ti vazdhon ta vesh veten ne faj ,atehere sdo arrish asgje!Perkundrazi nese i jep vetes motiv te vazhdosh perpara atehere do ndihesh shume me mire…Sepse ne fund te fundit te gjithe jemi ne nje rruge te vetem pavaresisht gjithqkaje duhet te jemi shoke te ngushte me vetveten & te perkrahim veten tone ne cdo gje apo rast…

    1. Anonymous says:

      flm shume deshta ta di a jeni mashkull apo femer

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: