This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Sep 29 3:46:47 2020 / +0000 GMT

Pershendetje!Kam kryer mardhenie te mbrojturPershendetje!Kam kryer mardhenie te mbrojtur Po njeher te pa mbrojtur ndodhi vetem per pak Dhe Nuk ka derdhur asgje pasi kisha shume frik

Kane 3 dit qe me ka ardhur cikli Po jan te pakte Dhe mua me ka mbetur mendja Mos kam ndonje shtatzani

A mund te mbetesh shtatzane Dhe Pse cikli te vjen?

 

 


Post date: 2019-09-06 07:51:44
Post date GMT: 2019-09-06 07:51:44
Post modified date: 2019-09-06 07:51:44
Post modified date GMT: 2019-09-06 07:51:44

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com