Pershendetje!Kam kryer mardhenie te mbrojtur

Pershendetje!Kam kryer mardhenie te mbrojtur

Pershendetje!Kam kryer mardhenie te mbrojtur Po njeher te pa mbrojtur ndodhi vetem per pak Dhe Nuk ka derdhur asgje pasi kisha shume frik
Kane 3 dit qe me ka ardhur cikli Po jan te pakte Dhe mua me ka mbetur mendja Mos kam ndonje shtatzani
A mund te mbetesh shtatzane Dhe Pse cikli te vjen?

         

Një koment për “Pershendetje!Kam kryer mardhenie te mbrojtur”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse keni pasur cikël menstrual,nuk mund të jeni shtatëzanë,pa brengosje. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: