pershendetjee ndihme

pershendetjee ndihme

ckm
desha te pyes per dicka me ndihmoni ju luteemmm…nuk e di nga se ndodh por ne pjesen intime lahem pastrohem dhe kur vesh breket me vone i km uje …lahem perseri e kshu me vone lagem prap…mund ta di cfare te bej tluteemmm ndihmoniii..nga se ndodh???

         

Një koment për “pershendetjee ndihme”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ka mundësi të keni infeksion. Ju lutem vizito Gjinekologun.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: