Pershendetje stafi..jam 29 vjecarja qe ju kam shkruajtur

Pershendetje stafi..jam 29 vjecarja qe ju kam shkruajtur

Pershendetje stafi..jam 29 vjecarja qe ju kam shkruajtur me dat 18 qershor ne lidhje me zoteriun.ju lutem me jepni dicka konkrete se si ta largoj kete ndjenje.un e di sé femijet jan dashuria me è madhe qe ekziston dhe nuk besoj se ndjenja qe kam per kte zoteri te jet me è forte se dashuria e femijeve te mij.por dua te di a ka dicka qe e sheron perfundimisht kte ndjenje. Un jam e dashuruar me te. Me djek shpirti per te me dhemb..vuaj shum shum sa nuk ua merr mendja. Jam ne gjendje depresioni.nuk jam me si me par.nuk qesh,me teper qaj. Her pas here me meret fryma kjo me ndodh mbazdite dhe gjati darkes kur ai largohet per ne shtepi.un e shoh qarte se jam e dashurur me te.kur e shoh behem keq kur nuk e shoh po ashtu ndihem keq. Edhe kur jam ne mardhenje me bashkshortin tim un qaj,nuk mund ta duroj.nuk ndjej asgje. Ju lutem me thoni.A sherohet kjo ndjenje.
.???…A ka dicka qe e sheron perfundimisht?? Ju lutem me thoni..faleminderit

         

Një koment për “Pershendetje stafi..jam 29 vjecarja qe ju kam shkruajtur”

  1. wolf says:

    cdo gje ne bot kalon nje faz te keqe (vuajtje,pikellim…) por ne varesisht atyre dhimbjeve kemi deshira ,ndoshta ti duhet ta harrosh te mundohesh me shpirt …
    sepse ti duhet te mendosh edhe per femijet e tu
    menyra me e mir per ty eshte te vendosesh (po/jo)
    sepse ne nuk jetojm pergjithmon ….mundohuu….

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: