Pershendetje Problemi ka filluar se fundmi.

Pershendetje Problemi ka filluar se fundmi.

Pershendetje
Problemi ka filluar se fundmi.
Po e gjej veten duke i thene fjalet qe as qe po i mendoj me i thon.
Po gaboj shum nderkohe qe po flas. Nuk osht qe po ngutem, mirepo po me flet goja shum para mendjes.
Kur po e them nje fjal apo fjali, pastaj po e ndegjoj veten se qka thash, dhe po e shoh qe kom fol krejt pakuptim.
Kete problem diqka te tille e kam pasur ne fillore kurse tashme mbarova fakultetin e po me duket qe ka filluar prap.
Desha te ju pyes ne lidhje me kete a ka ndonje zgjidhje..?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: