Pershendetje , para disa ditesh me eshte shfaqur nje kokerr

Pershendetje , para disa ditesh me eshte shfaqur nje kokerr

Pershendetje , para disa ditesh me eshte shfaqur nje kokerr ne lekuren e penisit dhe sot pash se nje pjese e kokes se penisit eshte me e kuqe se pjesa tjeter , ju lutem me ktheni pergjigje se cfare mund te jete ? Ju faleminderit

         

Një koment për “Pershendetje , para disa ditesh me eshte shfaqur nje kokerr”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Duhet ta dini qe disa ndryshime te lekures se penisit eshte veshtire te pershkruhen me fjale por duhet te shihen me sy dhe njekohesisht duhet te na spjegoni a terhiqen kohepaskohe apo jane prezente ter kohen, a keni nryshime ne ngjyren e lekures, a keni djegie apo kruarje te tyre, a jane te forta apo te buta, a i keni edhe ne trup dhe ne fytyre apo vetem ne penis. Sidoqoft eshte mire te lajmeroheni per vizite te Urologu ose dermatologu i cili do te ju ekzaminoj dhe do te ju pershkruaj terapine adekuate. Per fillim ju kisha keshillu te te keni kujdes ne higjienen e trupit, te mos konsumoni ushqime te embla, te yndyrshme dhe te djegesa dhe te kryeni 2-3 here ne dite shperlarjen e penisit me Ac. Borik 3%.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: