Pershendetje, me ndimoni ju lutem..

Pershendetje, me ndimoni ju lutem..

Pershendetje, me ndimoni ju lutem..Problemi im eshte sepse nuk mund te ngrihem nga krevati. Jam ten kohen e lodhur dhe vetem flej, nese dikush me therret me dal i gjej me miliona arsyje vetem sepse nuk me dilet askund dhe shumicen e shoqerise e kam
larguar nga vetja. Rri po thuajse gjat gjithkohes duke flejtur ose ne telefon. Kam ra shum ne pesh sepse ka vetem 1 her ne dite buk sepse me shum nuk me hahet. Familja ime po shqehtsohet per gjendjen time poashtu edhe un kam filluar te shqesohem. Jam e lodhur gjat gjith kohes dhe nese e marr sado nje aktivitet te vogel me lexu nje liber ose me bo ndonje pune te shtepis lodhem
shum dhe e lo ne gjysem. Un nuk kam
qene e till me heret jam pastruar gjdo dit dhe jeten e kom pas me
plot aktivitete por tani kaloj 4 dit ose
me teper qe nuk boj dush edhe as higjenen personale nuk e mbaj siq duhet sepse nuk kam vullnet. Gjdo mengjes qe zgjohem nisna me iden se sot ka mem ardh perseri ajo energji por prap e shof veten qe ka kaluar
dita edhe un prap nuk jam
zgjuar. Jom teper e lodhur dhe me mirren ment ose koka
me dhemb sapo zgjona nuk kom energji me bisedu me kerkon ju lutna me rekomandoni ndonje ide se

         

4 komente për “Pershendetje, me ndimoni ju lutem..”

 1. Anonymous says:

  Njejt jam edhe une si ti mjeku mka than qw kam ankth kurgja tjeter po une po ligshtohna shum veq rat po rri pe menoj ma tkeqen qdo dit po tkisha than me ban ni kontroll te mjeku qe me u siguru per shendetin shpresoj qe ka me na kalu

 2. frika ankthi says:

  Nqs analizat dhe kontrollat e mjekut te dalin mire asgje ske vetem frike e ankths e edhe vet jam ashtu qe nje vit e gjysme por une kam qe kur me ka vdek babai jam ne kete gjendje dhe kam qena shtu si po e pershkruan ti po mos e le me tu be me shum shko ne mjek kontrollohu beri analizat dhe vazhdo me ndonje psikiater a neuropskiater

 3. Merita Swede says:

  Pershendetje edhe un kam pas ket problem para 2 viteve si ju dhe menojsha qe jam ne depression apo ankth por kur bera analizat me doli qe jam Anemike kam mbet pagjak e per ate veq fleja tan kohes skisha fuqi fare dhimbje koke por tash me perdorimin e barnav pram jam ber si kam qen perpara pra energjike.kshtu qe ju kisha preferu mi ber analizat e anemis ju uroj gjith te mirat

 4. tium says:

  besoj se ke nevoj per analizat e gjakut,,ndoshta ke munges hekuri ne gjak,,ndoshta ke nevoj per tableta per nje kohe,duhet me ndryshu ushqimet….

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: