Pershendetje kam ven re qe kto dite

Pershendetje kam ven re qe kto dite

Pershendetje kam ven re qe kto dite me jan krijuar disa te cara te buzet qe rrethojne vaginen , nuk kam pasur ndonje problem me pare por sot kisha pak kruarje ku vura re dhe te carat . Ka ndonje problem ? Cfare duhet te bej ?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: