Pershendetje, kam me sh se 1 muaj qe kam sh dhimbje ne krahun e majte

Pershendetje, kam me sh se 1 muaj qe kam sh dhimbje ne krahun e majte

Pershendetje, kam me sh se 1 muaj qe kam sh dhimbje ne krahun e majte . Fillimisht e kisha vetem dhimbje me pas vazhdoi edhe te me mpihej dhe edhe pas nje vizite te neurologu pas disa kokra ushqyes per nervin vazhdoj te kem dhimbje edhe me te nedha. Ju lutem me thoni cfare mund te jete dhe cfare duhet te bej

         

Një koment për “Pershendetje, kam me sh se 1 muaj qe kam sh dhimbje ne krahun e majte”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Ju keshilloj te beni radiografi te vertebeave te qafes. Spondiloza e qafes manifestohet me dhimbje dhe mpirje te njeres apo dy duarve. Kjo mund te diagnostikohet me radiografi dhe konsultoni reumatologun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: