This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Sep 29 3:48:39 2020 / +0000 GMT

Pershendetje, kam.lindur qe nje vit me operacion,Pershendetje, kam.lindur qe nje vit me operacion, por pas tre.muajve me.eshte shfaqur nje.ushitim ne vesh dhe koke sedi pse kam.qen.te specjalisti.I vesheve me.kan.dalur mir ama un.nuk.kam.rehati shpirterore

 

 


Post date: 2019-09-06 07:51:16
Post date GMT: 2019-09-06 07:51:16
Post modified date: 2019-09-06 07:51:16
Post modified date GMT: 2019-09-06 07:51:16

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com