This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sun Oct 21 15:02:02 2018 / +0000 GMT

Pershendetje...kam lindur para 11 muajve djalinPershendetje...kam lindur para 11 muajve djalin dhe akoma sme ka ardh cikli.. theksoj se e ushqej me gji. .zdi cte bej qe te me vije cikli ...faleminderit

 

 


Post date: 2018-06-13 12:34:01
Post date GMT: 2018-06-13 12:34:01
Post modified date: 2018-06-13 12:34:01
Post modified date GMT: 2018-06-13 12:34:01

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com