Pershendetje…kam lindur para 11 muajve djalin

Pershendetje…kam lindur para 11 muajve djalin

Pershendetje…kam lindur para 11 muajve djalin dhe akoma sme ka ardh cikli.. theksoj se e ushqej me gji. .zdi cte bej qe te me vije cikli …faleminderit

         

Një koment për “Pershendetje…kam lindur para 11 muajve djalin”

  1. Elida Gjata says:

    Pershendetje. Nuk besoj se eshte lindja e pare. Gjithsesi, prisni dhe nje muaj, dhe me pas duhet te kontaktoni mjekun. Mos u merakos, ndodh shpesh sa me shume lindje kemi, sidomos ato qe para lindjes kane patur cikle te cregullta. Por gjithmone, duhet perjashtuar nje barre. Prandaj, me qetesi, kerkoni nje takim me gjinekologun tuaj. Gjithe te mirat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: