Pershendetje kam infeksion ne qaf te mitres

Pershendetje kam infeksion ne qaf te mitres

Pershendetje kam infeksion ne qaf te mitres mjeku Se pari mu ka aje tani Kur kam qen ne kontroll me rrjedhi edhe gjak me tha ti perdor Vag Cikatridin dhe Caps Azomex ju lutem te me tregoni a largoht ky infeksion dhe a shkon koh e gjat Jam shum e shqetesuar

         

Një koment për “Pershendetje kam infeksion ne qaf te mitres”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Infekiosnet ne qafe te mitres trajtohen pak me gjatë,dhe terapine e ordinuar e ke korekte.Vazhdo me mjekun ne hapat tjerë,nëse ka nevoj.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: