pershendetje ka nje muaj

pershendetje ka nje muaj

pershendetje ka nje muaj qe me kan ardhur menstruacionet dhe te gjith me thon tani ngele e vogel c’te bej ju lutemm me tregonii

         

Një koment për “pershendetje ka nje muaj”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Mos u brengosni per kete, cikli i juaj i pare (menarha) ju ka ardhe ne kohe te duhur, zakonisht ajo lajmerohet te vajzat prej moshes 11-16 vjecare…jetoje jeten lirshem e pa brenga, ushqim sa me natyral, peme e perime e sa me teper aktivitete fizike e shoqerore!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: