Pershendetje! Ju lutem me tregoni se cfare mund te jete kjo?

Pershendetje! Ju lutem me tregoni se cfare mund te jete kjo?

Pershendetje!
Ju lutem me tregoni se cfare mund te jete kjo? Para 2 javesh verejta nje kokerr ne bikini, e vogel edhe dukej sikur ishte ne lekure jo thelle, por nuk me dhimbte.( mendova se mund te behet fjale per qime edhe mendova se do dale vete). Por sot kur u zgjova po ndieja dhimbje ne te njejtin vend, edhe pash qe me eshte bere me e madhe, edhe te brendshmet kur prekin ne te kam dhimbje. Ju lutem me thoni cfare mund te jete, sepse kam shume frike, dhe me ka kapeluar nje ankth nuk pressot deri sa te shkoj te mjeku.

         

2 komente për “Pershendetje! Ju lutem me tregoni se cfare mund te jete kjo?”

  1. Anisa says:

    Thjesht duhet te kete mbledhur ndonje qime, dhe duhet pastruar. Prandaj te dhemb.
    Ska asgje per tu shqetesuar, te jesh e bindur. Tek nje mjek dermatolog, eshte me pak se 10min.

  2. X-personja says:

    Vetem pastrohu me shpesh sepse tani esht vera dhe ndodhin gjera te tilla.. asgje per tu shqetesuar

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: