Pershendetje, ju lutem me ndihmoni me nje pergj:

Pershendetje, ju lutem me ndihmoni me nje pergj:

Pershendetje, ju lutem me ndihmoni me nje pergj:
Kam 17 muaj qe kam lindur femijen e trete me operacion. I kam mbyllur kanalet per te mos patur lindje tjeter. Por problemi im eshte se pas ciklit menstrual qe e kam te rregullt cdo muaj me vijne perseri ne sasi jo shume te madhe dhe ngjyre te erret. Para ca muajsh me vinin fiks 2 jave pas ciklit ndersa kete muaj dy dite pas. Ju lutem me jepni nje pergj se gjinekologu me tha nuk eshte proble…

         

Një koment për “Pershendetje, ju lutem me ndihmoni me nje pergj:”

  1. Elida Gjata says:

    Pershendetje. Ti keni me jete femijet! Zakonisht, sekrecionet hemoragjike dy jave nga dita e pare e ciklit jane dicka normale dhe lidhen me ovulacionin. Njollat hemoragjike qe paraprijne menstruacionet e ardheshme, zakonisht lidhen me defektet e cikatrices se brendhsme operatore (qe nuk eshte problem), me ndryshimet e moshes, me polipet etj. Por asnjera prej tyre nuk eshte shqetesuese. Derisa mjeku ju ka thene qe nuk eshte problem, ai i ka perjashtuar keto. Gjithe te mirat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: