pershendetje jam

pershendetje jam

pershendetje jam
20 vjeqe dhe kam nje problem
koheve te fundit sa here dua te fle frikesohem shumme dhe ne kok ndegjoj si zhurma pastaj kam djimbje ne koke perpiqem
te fle po diqka ne dridhet zenra shumm

         

Një koment për “pershendetje jam”

 1. Erduan Kllobucishta says:

  Pershendetje!
  Mundohu qe te besh ndonje vizite mjeksore dhe nese nuk ka lidhje me aspektin medicinal atehere te sugjeroj te
  refleksoh per problemet e tua qe ju shqetesojne koheve te fundit. Mer nje leter dhe shkruaji problemet qe ti ke, kuptohet
  nese ke ndonje te tille, dhe shiko se si mund ta zgjedhesh.
  Cdo te mire,
  Erduani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: