pershendetje , Jam nje vajze qe jam teper e lenduar.

pershendetje , Jam nje vajze qe jam teper e lenduar.

pershendetje ,
Jam nje vajze qe jam teper e lenduar.Ndiej sikur askush ne familje nuk me do .Kam pershtypjen se kjo eshte e vertete.Sidomos per motren time.Ajo me lendon shume .PSIKOLOGJIKISHT.Edhe ne qofte se mund te me doje nje gje eshte e sigurt.Asnjeri nuk e tregon dashurine qe ka per mua.Dikush e tregonte dashurine per mua deh ajo ishte gjyshje ime.Ajo vdiq para 3 vitesh edhe tani un pa ate ndihem bosh. Cdo dite e njejta gje .Per nje gje shum te vogel qe mund te bej un motra ime me ofendon , me mallon me mallkimet me te keqija qe mund te ekzistojne . E vetmja gje qe kam ne mendje eshte se dua te vdes . Nje jete si kjo e imja nuk ke perse ta duash . Mbase kur te vdes gjithcka do jet mire. Te gjithe do te jene te lumtur . Une e di qe pas kesaj vetvrasjeje do te shkoj ne ferr , por t pakten do ta gezoj motren time.Do t’i plotesoj nje nga deshirat e saj . Sepse nje nga deshirat e saj eshte qe une te vdes.Dhe kjo do te ndodhe.Nuk e di si apo ku apo kur po thjesht e di qe do te ndodhe

         

2 komente për “pershendetje , Jam nje vajze qe jam teper e lenduar.”

 1. alban1 says:

  Largoje keto mendime te keqija nga vetja jote , nese motra jote.nuk te do do te te duan te tjeret ne te ardhmen . Motra jote nuk do te thote qe ka te drejte kur te ofendon perkundrazi ajo eshte shume gabim . ti duhet ta rritesh vetbesimin tend dhe te vazhdoshe jeten . Mos u deshpero nga fjalet e te tjereve sepse kurre ne jete nuk mund te jesh mire me te gjithe personat .

 2. Selvije Izeti says:

  Pershendetje,

  Me vjen shume keq qe ndihesh kaq shume e lenduar. Duhet te jete shume e dhimbshme te mendosh qe motra jote do te donte qe ti te vdisje, e per kete edhe ti vet ta mendosh kete gje, si zgjedhje te vetme.
  Thua se askush afer teje nuk te tregon dashuri, si ti do doje. Si do doje ti te te donin, apo edhe me mire si do doje te ta shprehnin dashurin qe kane per ty?
  Ne leter ti nuk permend prinderit. Do doja te kuptoja qendrimin e tyre ndaj teje dhe a e kane vene re sjelljen e motres ndaj teje?

  Deshiroj te te pergezoj per guximin e te shkruarit te kesaj letre qe me bene te kuptoj sa force ke brenda vetes.

  Do doja te vazhdoja komunikim me ty.

  Selvi

Leave a Reply to Selvije Izeti Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: