pershendetje , Jam nje vajze qe jam teper e lenduar.

pershendetje , Jam nje vajze qe jam teper e lenduar.

pershendetje ,
Jam nje vajze qe jam teper e lenduar.Ndiej sikur askush ne familje nuk me do .Kam pershtypjen se kjo eshte e vertete.Sidomos per motren time.Ajo me lendon shume .PSIKOLOGJIKISHT.Edhe ne qofte se mund te me doje nje gje eshte e sigurt.Asnjeri nuk e tregon dashurine qe ka per mua.Dikush e tregonte dashurine per mua deh ajo ishte gjyshje ime.Ajo vdiq para 3 vitesh edhe tani un pa ate ndihem bosh. Cdo dite e njejta gje .Per nje gje shum te vogel qe mund te bej un motra ime me ofendon , me mallon me mallkimet me te keqija qe mund te ekzistojne . E vetmja gje qe kam ne mendje eshte se dua te vdes . Nje jete si kjo e imja nuk ke perse ta duash . Mbase kur te vdes gjithcka do jet mire. Te gjithe do te jene te lumtur . Une e di qe pas kesaj vetvrasjeje do te shkoj ne ferr , por t pakten do ta gezoj motren time.Do t’i plotesoj nje nga deshirat e saj . Sepse nje nga deshirat e saj eshte qe une te vdes.Dhe kjo do te ndodhe.Nuk e di si apo ku apo kur po thjesht e di qe do te ndodhe

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: