This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri Apr 26 9:57:39 2019 / +0000 GMT

Pershendetje !jam nje vajze 24vjece ...Pershendetje !jam nje vajze 24vjece ...vjet ne qershor Isha ne Pune dhe per nje moment fillova te dridhesha me merrej fryma ,mu mpin komplet pjesa e gojes ...me derguan ne spital me than nga vapa ok kjo me ndodhi dhe CA Koh...shkoja ne spital me thonin Nuk ke gje..me pas fillova te kem frik te Dal jasht need rrug mendoja see do me bie te fiket ...filluan rrahjet e zemres nxirje e buzeve dridhje trupi ...analizat CDO gje ne rregull...kjo gje vazhdon edhe sot me duket sikur do vdes do me bjeri te fiket rrahje zemre ...sidomos kur Dal me kapin te dridhurat mpihet trupi sdal dot deri ne dyqan skam perqendrim ...ju lutem SI te veproj

 

 


Post date: 2018-06-11 09:14:56
Post date GMT: 2018-06-11 09:14:56
Post modified date: 2018-06-11 09:14:56
Post modified date GMT: 2018-06-11 09:14:56

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com