Pershendetje !jam nje vajze 24vjece …

Pershendetje !jam nje vajze 24vjece …

Pershendetje !jam nje vajze 24vjece …vjet ne qershor Isha ne Pune dhe per nje moment fillova te dridhesha me merrej fryma ,mu mpin komplet pjesa e gojes …me derguan ne spital me than nga vapa ok kjo me ndodhi dhe CA Koh…shkoja ne spital me thonin Nuk ke gje..me pas fillova te kem frik te Dal jasht need rrug mendoja see do me bie te fiket …filluan rrahjet e zemres nxirje e buzeve dridhje trupi …analizat CDO gje ne rregull…kjo gje vazhdon edhe sot me duket sikur do vdes do me bjeri te fiket rrahje zemre …sidomos kur Dal me kapin te dridhurat mpihet trupi sdal dot deri ne dyqan skam perqendrim …ju lutem SI te veproj

         

Një koment për “Pershendetje !jam nje vajze 24vjece …”

  1. Anonymous says:

    pershendetje e dashur nuk di si t bisedojm ta latgojm ket mllef se edhe un jam 24 vjeqe por plasaa me beson krejt analizat i kam bo mir mkan dal a un sjam mir gjendje depresioni esht se ke frik t madhe edhe un kam frik deri tash nuk m ka ra t fikt ose diqka e keqe sm ka nodh ama un nenstop at kam ne mendje mos u merzit do na kalojjj

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: