pershendetje jam nje vajze 20 vjece

pershendetje jam nje vajze 20 vjece

pershendetje jam nje vajze 20 vjece dhe doja te pyesja dica !gjat ciklit me ndodh qe te kem capa gjaku eshte nermale kjo gje?dhe nese jo cfar duhet te bej?

         

Një koment për “pershendetje jam nje vajze 20 vjece”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse keni në qdo cikël menstrual copa gjaku ,ju rekomandoj ta vizitoni Gjinekologun

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: