This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Jul 22 10:14:26 2019 / +0000 GMT

Pershendetje jam nje vajze 19 vjecePershendetje jam nje vajze 19 vjece ka 2 jave qe me ka kaluar cikli i periodave dhe nuk po me vine kam shqetsime te ndryshme si marrje mendsh lodhje acarim skam oreks etj..kam frike se mos kam mbetur shtatzane i fejuari im gjithmone sigurohet ta derdhi spermen jashte por me duket se heren e fundit mund te kete mbetur pak brenda por nje sasi e vogel fare. Ju lutem me thoni a ka mundesi te kem mbetur shtatzane si ta kuptoj kete pa bere nje test?

 

 


Post date: 2018-08-06 07:37:02
Post date GMT: 2018-08-06 07:37:02
Post modified date: 2018-08-06 07:37:02
Post modified date GMT: 2018-08-06 07:37:02

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com