Pershendetje jam nje vajze 19 vjece

Pershendetje jam nje vajze 19 vjece

Pershendetje jam nje vajze 19 vjece ka 2 jave qe me ka kaluar cikli i periodave dhe nuk po me vine kam shqetsime te ndryshme si marrje mendsh lodhje acarim skam oreks etj..kam frike se mos kam mbetur shtatzane i fejuari im gjithmone sigurohet ta derdhi spermen jashte por me duket se heren e fundit mund te kete mbetur pak brenda por nje sasi e vogel fare. Ju lutem me thoni a ka mundesi te kem mbetur shtatzane si ta kuptoj kete pa bere nje test?

         

Një koment për “Pershendetje jam nje vajze 19 vjece”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju preferoj ta bani një test shtatëzanie për largimin e dilemave. DR Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: