Pershendetje.jam nje vajze 15 varcare.

Pershendetje.jam nje vajze 15 varcare.

Pershendetje.jam nje vajze 15 varcare.kam gati tre jave qe jam ndare me te dashurin por e kam te pamundur ta harroj.shtepia e tij eshte afer me timen dhe e shikoj cdo dite.cfare te bej?
Lidhja jone zgjati 6 muaj por ishim shume te afruar.Dhe kur me kalon afer me shikon dhe pastaj ec sikur nuk Po shikon njeri.

         

Një koment për “Pershendetje.jam nje vajze 15 varcare.”

  1. anonim says:

    Ti vajze je ende e re mund te duket paksa tragjike qe nuk flet më me të por koha do te bej ta harrosh merru me aktivitete dil me shoqe lexo nej liber kqyr nej film thjesht mos rri pa bo dicka qe mos me te ra me mendu per to

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: