pershendetje jam nje vajze 14 vjecare

pershendetje jam nje vajze 14 vjecare

pershendetje jam nje vajze 14 vjecare , kisha 1 muaj pa bere sex me te dashurin tim . une e kam vaginen shume te ngushte dhe sa her kemi bere sex me ka dhimt shum .por kete here qe kisha 1 muaj pa bere sex , penisi hyri shume kollaj , dhe i dashuri im mendoi qe une e kam tradhtuar , pra qe kam shkuar me nje tjeter , por kjo nuk eshte e vertete sepse une ate nuk e nderroj me asnje tjeter dhe e dua shum , si ka mundesi qe un cdo jave kam bo sex dhe mka dhimt vagina kurse kete her kam ngel 1 muaj pa bere sex dhe nuk mka dhimt , por qe ta dini sa here e kam kujtuar te dashurin tim kam ndje orgazme dmth e kam ndjere ate sikur ta kisha afer

         

Një koment për “pershendetje jam nje vajze 14 vjecare”

  1. Dr. Ernald Zeqja says:

    Mundohu te besh pyetje me te kuptueshme here tjeter.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: