This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Oct 1 12:06:52 2020 / +0000 GMT

Pershendetje jam nje vajze 13 vjece,Pershendetje jam nje vajze 13 vjece,kam mastrubuar qe 2 3 vjet,dhe mastruboj shum qdo dit,me kan ardhur menstruacionet nji dit per her te par dhe me qe 4 muaj nuk me kan ardhur dhe ne koh te menstruacioneve kam mastrubuar pak me kan zgjatur 5 dite ,nganjeher kam dhimbje barku dhe gazra ne bark ,kam frik qe kam humbur virgjinitetin ju lutem me tregoni

 

 


Post date: 2019-09-03 08:29:25
Post date GMT: 2019-09-03 08:29:25
Post modified date: 2019-09-03 08:29:25
Post modified date GMT: 2019-09-03 08:29:25

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com