Pershendetje jam nje vajze 13 vjece,

Pershendetje jam nje vajze 13 vjece,

Pershendetje jam nje vajze 13 vjece,kam mastrubuar qe 2 3 vjet,dhe mastruboj shum qdo dit,me kan ardhur menstruacionet nji dit per her te par dhe me qe 4 muaj nuk me kan ardhur dhe ne koh te menstruacioneve kam mastrubuar pak me kan zgjatur 5 dite ,nganjeher kam dhimbje barku dhe gazra ne bark ,kam frik qe kam humbur virgjinitetin ju lutem me tregoni

         

Një koment për “Pershendetje jam nje vajze 13 vjece,”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Me masturbim të kujdeshëm,nuk dëmtohet himeni.Qregullime e ciklit menstrual në këtë moshë miren normale.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: