Pershendetje ..jam nje djale 24 vjec

Pershendetje ..jam nje djale 24 vjec

Pershendetje ..jam nje djale 24 vjec para 8 muajsh mu mpi koka per disa minuta dhe spo dija cfare po ndodhte pasi mora veten mu krijua dicka ne stomak qe me turturonte me pas kisha ankth shum ..vajta te nje neuro psikiater ..dhe me keshilloj citolopran 70 mg me pika dhe alpozolan me pika 70mg por pas.ca kohesh bera shum mire por tani ka.filluar qe.ndjej shqetesime dhe kam.frik shum.ti perdor ilact antidepresiv sepse u be nje koh e gjat qe i perdor.kam vendoaur te bej psikoterapi ti nderpres po.me ka.ngelur ne mendje dicka 1e me tha neuro.paikitaer ..qe.pomte besh ezhe ta nxjer cfare esht
.jam ne merak ju.lutem.me.thoni a nxjer ezheja e.kokes.qe ndejn ankth.dhe cfare 3sht ajo mpjrje koke qe dirket ma dha ate ndjesine e keqe.ne stomak me.perpara kam qen shum mire … ju lutem pres.pergjigje

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: