Pershendetje, Jam Denisa

Pershendetje, Jam Denisa

Pershendetje,
Jam Denisa,19vjece, pesha ime aktuale eshte 47kg.Nuk jam fare oreks,dmth edhe po te ri dite te tera pa ushqim mund te ri.Kam perdorur vitaminaC per kete problem por,e njejta gje.Edhe po te ha une perseri nuk fitoj kilogram.Ju lutem me gjeni nje zgjidhje,ndihem me te vertete keq.
Ju falemindrit!

         

2 komente për “Pershendetje, Jam Denisa”

  1. Gocabukur says:

    Edhe un kam pasur po te njejtin problem por me kalimin e kohes e kam marrur peshen e duhur kete pesh e arrita duke ber palester 1vit pastaj e kam len palestren dhe fillova te haja ushqime te ndryshme dhe pash qe mora peshen e duhur do gezohesha nese do te ndihmonte kjo edhe ty e dashur

  2. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Denisa, duhet te maresh ushqim vazhdimisht, sa me natyral, te pasur me proteina, minerale e vitamina, nganjeher duhet te hash edhe kur nuk ke uri. Zgjedhje tjeter nuk ke.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: