Pershendetje jam burimi kam nje pytje per ju

Pershendetje jam burimi kam nje pytje per ju

Pershendetje jam burimi kam nje pytje per ju
Kam tre muaj qe kam problem me lukth kam nje dhimbje qe ma jep ndjenjen sikur ushqimin qe e mar me mbetet ne fyt dhe kjo vazhdon per ore te e tera e sidomos me shfaqet mbasdite
Ju lutem te me jepni nje shpjegim dhe ku te drejtohem saktesisht
Cdo te mire

         

2 komente për “Pershendetje jam burimi kam nje pytje per ju”

  1. Dardan Kocinaj says:

    Ju mund ta keni kete ndjesi bashke me dhimbje gjate gelltitjes qe mund te vie nga ndryshimet eventuale ne strukturat e ndryshme duke filluar nga hapesira e gojes, faringu (fyti) pjese keto te perbashketa per ushqimin dhe ajrin. Pastaj rrugetimi i ushqimit vazhdon ne ezofag (kapercall), lukth, etj. Irritimet me ushqime apo pije jo termikisht adekuate, konsumimi i alhoolit, duhapirja, medikamentet, semundjet mund te jene disa nga shkaktaret. Ju lutemi psraqituni te Mjeku Familjar i cili do te ju ekzaminoj, kerkoj analizat laboratorike dhe udhezoj te Gadtroenterologu (mjeku specialist) dhe specialisti i ORL.

  2. denis says:

    burim une jetoj ggjermani kta problem si ti ekam pas por kshtu qysh ke shkruar ti me ka ndodh edhe mua ti duhesh me pas sikur une pezmetim nlukth e don me tha ruju uahqimit shum edhe qdo her para se me hanger buk pi ndonje sup edhe mos pi sene me gaz nese don muj me ti shkru qfar kokra perdori une po nuk e di a ka ks tana kalo mir

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: