Pershendetje jam 39 vjeqar

Pershendetje jam 39 vjeqar

Pershendetje jam 39 vjeqar qe nja vit kam problem me atak paniku depresion shum problem fizike pa fuqi pa gjumsi marramendje koncentrim katastrofik shikim katastrofik dhimbje gjitha trupin apetit te Humbr mendime katastrofik ju lutem kshilla nga ju kam nevoj ju lutem

         

3 komente për “Pershendetje jam 39 vjeqar”

  1. frika ankthi says:

    Pershendetje edhe une kam qen dhe akoma jam te njejten gjendje qe 1 vit e gjysme por tash jam shum me mire me ndihmen e zotit dhe neuropsikiatrit por tash kohen e fundit me lukth po kam problem shum nuk e di ju a e keni te njejtin problem apo jo

  2. Anonymous says:

    a po keni problem me pimje te duarve kraheve qafes mbrapa te koka kembet si dhe koka trullueshem

  3. Anonymous says:

    a keni problem me pirje te fytyres

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: