Pershendetje jam 27 vjecare

Pershendetje jam 27 vjecare

Pershendetje jam 27 vjecare dhe jam shtatzene ne muajn e 7 po kam prb me vaginen kam shum kruarje dhe djegje ndoje krem cfar me sygjeroni dhe pse me esht ber kjo ju lutem nje pergjigje nese mundet sa ma shpejt se jan te pa durueshme kto kruarje 🙁

         

NjĂ« koment pĂ«r “Pershendetje jam 27 vjecare”

  1. Elida Gjata says:

    Pershendetje. E kam te ndaluar te pershkruaj mjekim keshtu, pa vizite, pa analize, pa ditur a keni reaksion, a po merrni ndonje ilac tjeter etj. Me shume probabilitet eshte myk. Therrisni mjekun tuaj ose paraqituni sa me pare te ai. asgje serioze, po duhet mjekuar. Te shkuara

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: