Pershendetje jam 21 vjecarja

Pershendetje jam 21 vjecarja

Pershendetje jam 21 vjecarja qe pyeta per rrahjet e zemres qe me rrinin te larta doja te shpjegoja se ka shum gjera qe me bejn te kem ankth jo shum te renda jetoj ne itali dhe ndoshta nga malli per njerzit por kam nje jav qe kam heq cigaren dhe qe ate dit nk kam rrahje te larta te zmres me rrin 70,75 por me cudit se kur pi duan dhe i jap makines direk me shkonin rrahjet 130 theksoj qe kto dit qe kam len duanin jam ndjer me mir me e qet shpesh me duket sikur do me ndoll mdonje gje nga zemra merzitem per familjen time shum flm nese me ktheni dhe e kuptoni kush jam se kam shkruajt dhe sy her te tjera ktu

         

Një koment për “Pershendetje jam 21 vjecarja”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Duhet te beni keto analiza:T3, T4 dhe TSH. Te beni nje EKG ne momentet kur ju keni rrahje te shpejta te zemres dhe te konsultoni kardiologun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: