This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Mar 19 23:35:36 2019 / +0000 GMT

pershendetje jam 17 vjeqpershendetje jam 17 vjeq dhe ne shkoll te mesme problemi im eshte qe nuk po mundem me msu sepse kam fillu me msu por shoket dhe shoqet me perqeshnin por po e kam te veshtir te pytem ndersa me test e kaloj noten ndersa profesoret me thojn se ti ke kopjuar ne test me duhet nje keshill nga ju ju lutem me nndihmoni

 

 


Post date: 2018-04-16 01:19:54
Post date GMT: 2018-04-16 01:19:54
Post modified date: 2018-04-16 01:19:54
Post modified date GMT: 2018-04-16 01:19:54

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com