pershendetje jam 17 vjeq

pershendetje jam 17 vjeq

pershendetje jam 17 vjeq dhe ne shkoll te mesme problemi im eshte qe nuk po mundem me msu sepse kam fillu me msu por shoket dhe shoqet me perqeshnin por po e kam te veshtir te pytem ndersa me test e kaloj noten ndersa profesoret me thojn se ti ke kopjuar ne test me duhet nje keshill nga ju ju lutem me nndihmoni

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: