Pershendetje , e kam pa qe ketu ka shum raste

Pershendetje , e kam pa qe ketu ka shum raste

Pershendetje , e kam pa qe ketu ka shum raste dhe kan mar pergjigjje ,kam nje shqetsim, penisi im vonon deri te ngihet ka rast qe nuk ngrihet edhe nuk behet i fort sa duhet ? Ju falemderit ,nese mund te me kshilloni ?

         

Një koment për “Pershendetje , e kam pa qe ketu ka shum raste”

 1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

  Ne baze te pershkrimit Tuaj ju vuani nga impotenca e cila paraqet pamundesi te arritjes dhe mbajtjes se erekcionit te mjaftueshem per te arritur kenaqesine seksuale.

  Me intereson ta di a i keni prezente ereksionet e mengjesit.

  Ka shume Shkaktare te cilet mund te shkaktojne impotencen.

  Shkaktaret me te shpeshte mund te jene semundjet e eneve te gjakut, semundja e sheqerit, tensioni i larte i gjakut, obeziteti (mbipesha), jeta pasive, konsumimi i tepert i alkoolit dhe duhanit apo semundjet e vet penisit ose ne rast se nuk ju terheq partneri seksual. Ju duhet fillimisht te kryeni analizat komplete laboratorike perfshire dhe analizat e Glikemise, Holesterolit dhe Trigliceridet.
  Sa i perket sherimit ekzistojne shume opsione qofte preparate bimore (natyrale) si tbl.: Vital Man, Maca, Catuaba bark, Kumbulla Afrikane, Elixir etj, e te qrregullimet psiqike, stresi, frika nga deshtimi etj. ju kisha preferu te kryeni nje vizite te Psikiatri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: