Pershendetje Dua te di

Pershendetje Dua te di

Pershendetje jam nga maqedonia kam nje problem te vogel , jam i fejuar e fejuta me thot se nuk e kam humb virgjinitetin mirpo une nuk e besoj shume 1 her kam bo mardhenje seksuale penisi ne vagine hin nfillim lehht kur e shty ma brenda ( zdel as gjak as gje ) dhe femra ka dhimbje a mund ta di se a eshte e virgjer ose jo ju lutem me ndihmoni

         

Një koment për “Pershendetje Dua te di”

  1. Buda says:

    Ake lexuar ore djal ndonjer per, anotimin e femres hyn ne internet dhe lexo qe disa femra kan gjak disa jo e ato kan himenin ekastik dhe nuk kan gjakderdhje. Kshtu qe rri pa merak besoj te fejuares tende se vjen nje dit edhe e fejuara jote lodhet ndaj mos besimit tan. Kshtu qe shijoje jeten mos e lodh trunin kot

Leave a Reply to Buda Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: