This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri Dec 14 19:45:54 2018 / +0000 GMT

Përshendetje , dua ta ndaj një shqetësimPërshendetje , dua ta ndaj një shqetësim me ju para 3 muajsh humba vëllaun tim të vetem dhe gjat asaj kohe pata shum nevoj per zgjatjen e dorës si të shoqëris ashtu edhe nga vet i dashuri im në të cilin kisha shum shpresa se nëse shoqëria sosht gjithsesi ai do ishte duke më mbështetur në gjdo aspekt si atë fizik dhe psikologjik ...

Duke e ditur se koha e fështir po vazhdon edhe pa të po ndihem shum e pavler sepse ky ishte i pari që kisha një lidhje kurr më parë se shifja veten ne krahun e një mashkulli sepse skisha provuar dashurin dhe kështu kur pash që spo më ndihmonte vendosa që të largohesha nga ai shkuan një muaj e ndjeja veten më të lehtësuar si në aspektin e daljes qëndrimit me shoqëri mirpo dëshira dhe mungesa në zemer ishte gjithmon me vete dhe se ajo buzqeshje fallco smë mfjaftonte gjithmon

Një dit edhe aj u kthye si gjithqka pasi tjet bër vone mirpo sado që u mundoja që mos të bija prap në gënjeshtrat e tij ndodhi dhe un prap ja fala shkuan një muaj të cilat me të vertetë më bën që te besoja qe aj më sishte i njejti dhe se me te vertet interesohej dhe jo si ather tja dinte vetem per interesat e tij por sshkoj gjat dhe kur ai kerkon diqka shum tê madhe qe un smund tja dhuroja iku si gjithmon gjë qe une e quaj se dashuria ime e vetme per te smjaftonte pa mee dashur edhe ai tashmë kam humbur edhe motivin per te mësuar gjë qe jam shum e vetëdijshme qe me duhet shum por saher dua te mesoj qaj dhe perfundoj e mbuluar me batanije dhe me jastëk të qullur ,Jam ber dhe shum agresive nervozohem shpejt dhe se urrej gjinin mashkullore dhe e vetedijshme se e tera jam gabim por skam me motiv e as forc te permisoj ndonjë gjë ndose keni ndonjë këshill per meshkujt per ket rast dhe diqka per te shtuar motivin ju lutem më ndihmoni sepse harrova ta them se kam munges të shoqëris sepse sa her ju duhem atyre gjithmon më kerkojn por kur un dua diqka ata zhduken

Më falni për shqetsimin ...❤

 

 


Post date: 2018-03-13 15:59:56
Post date GMT: 2018-03-13 15:59:56
Post modified date: 2018-03-13 15:59:56
Post modified date GMT: 2018-03-13 15:59:56

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com