This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Mar 19 23:32:59 2019 / +0000 GMT

Pershendetje Deshta te ju pyes


Pershendetje
Deshta te ju pyes se a ngel shtatzan nese sperma futet ne vagine mirepo pas kesaj diten e neserm kam perdoru hap 72 ore O-pill dhe tani jam ne dilem
Nese ka mundeso te me tregosh
Post date: 2018-04-16 09:30:09
Post date GMT: 2018-04-16 09:30:09
Post modified date: 2018-04-16 09:30:09
Post modified date GMT: 2018-04-16 09:30:09
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com