Pershendetje Deshta te ju pyes

Pershendetje Deshta te ju pyes

Pershendetje
Deshta te ju pyes se a ngel shtatzan nese sperma futet ne vagine mirepo pas kesaj diten e neserm kam perdoru hap 72 ore O-pill dhe tani jam ne dilem
Nese ka mundeso te me tregosh

         

Një koment për “Pershendetje Deshta te ju pyes”

  1. Dr. Ernald Zeqja says:

    Pilulat e emergjences, funksionojne me mire brenda 24 oresh. Por ne shume raste edhe nuk funksionojne fare. Keshtuqe, nje test shtatzanie negativ 10 dite pas kontaktit, do tju siguronte me mire.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: