Pershendetje,

Pershendetje,

Pershendetje,
Jam 1 vajze 29 vjec e pa martuar, punoj si ekonomiste ne Tirane. Prej vitesh 2 motrat e mia vuajn nga depresioni dhe me gjith mundimet e mia dhe te familjes time ajo dreq semundje nuk po ju largohet.kjo gje me ka lodhur jashtezakonisht shum dhe po filloj te ndiej ankth arithmi dhe keputje.kam filluar jetoj me friken se ca do te ndodhe neser! Nuk di cfare duhet te bej!

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: