Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje jam nja djal 16 vjeqar dhe me kan dal disa puqurra te bardha kan qen te vogla por njera me eshte rritur dhe njera sapo me ka dal tani e njejte por vetem se me e vogel nuk me kruhen nuk kam dhimbje vetem se jam bere merak

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Nuk ke treguar se ne cilen pjese te kane dale ato pucrra. Konsultoje mjekun tend dhe dermatologun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: