Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje dua te bej nje pytje kam nje vajz te burrit ajo ka 16 vjet dhe nena i ka vdekur që 2vite po vajza kurr ska pasur raporte te mira me te ndjeren ajo ishte munduar te flas si qdo nen ta perkedhel por kjo shum e ftof por tash ka gati 1vet qe ka filluar te prej barkun pastaj doren afer venav pastaj tash krahun nuk e di pse i ben keto nuk po mundemi me kuptu qfar ka qfar po ndodh me te ju lutem me tregoni qfar te bej .faleminderit rrespekt

         

3 komente për “Pershendetje”

 1. Anonymous says:

  menjehere dergojeni te mjeku psikiater, pasi vajza paska tentuar ta demtoje veten.

 2. Xhevahire Balaj says:

  Pershendetje Zonje,

  Ju faliminderit qe keni shenuar dhe na keni njoftuar rreth situates ne familje qe duket jo situate e lehte te menagjohet.
  Ne nje situate te tille eshte shume e nevojshme trajtimi nga ana e psikiatrit dhe psikologut, ju lutem kerkoni ndihmen e psikiatrit dhe psikologut.

  Kerkoni nga redaksia nukjevet ku mund te mirren sherbime pa pagese mbrenda Kosoves. Eshte shum e nevojshme qe vajzes ti ofrohet ndihma adekuate dhe ti ndimojme qe te arrij te perballet ne menyre me adekuate me dhimbjen dhe humbjen e nenes!

 3. admin says:

  Pershendetje zonje,

  Tek rubrika: “Sherbimet e tjera te ndihmes” ne uebfaqen tone, ke te gjitha sherbimet pa pagese ne Kosove. (http://nukjevet.net/sherbime-tjera-te-ndihmes-2/ )
  Kerkoni aty sherbimin me te pershtatshem per ju.

  Ju urojme cdo te mire,
  Stafi NukJeVet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: